Místo na korunky ještě mám, usmívá se čerstvá miss sympatie Vrágová

Vydal Martin Jemelka  |   Publikováno 19. 10 2015

  • 1 / 1

Břeclav - Přibližně po roce se opět prošla po mole soutěže krásy a znovu byla úspěšná. Břeclavanka Monika Vrágová si z Miss czech press odnesla korunku a titul miss sympatie.

Poprvé se o soutěži, kde nerozhodují pouze míry a fyzická krása, dozvěděla přes loňskou vítězku. „Později jsem se o soutěž začala zajímat sama. Má i charitativní podtext a rozhodují v ní také charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie," říká třiadvacetile­tá žena.

Poslala si přihlášku a čekala. Nakonec ji pozvali na casting, ze kterého se z třiceti dívek probojovala mezi desítku finalistek. „Na finále byly klasické disciplíny jako rozhovor s moderátorem, promenáda v plavkách a samozřejmě na závěr přehlídka krásných společenských šatů. Nejvíc jsem si však na této soutěži užila taneční vystoupení nás všech finalistek. Celý večer se povedl i díky úžasným pořadatelům. Díky nim jsme nebyly nervózní a galavečer jsme si všechny užily," vypráví Břeclavanka, pro kterou to byla v pořadí již pátá soutěž.

Už má za sebou Miss Víno 2012, kde získala titul druhé vicemiss a miss sympatie. Dále Miss léto 2013 opět se ziskem druhé vicemiss. V Kočce rádia Jih 2014 byla první vicekočkou a v roce 2014 v Miss Face dosáhla na miss face internet.

S Miss czech press se loučila rovněž s korunkou na hlavě. Ziskem 1927 hlasů se stala miss sympatie. „Tento titul se volí většinou vždy na základě hlasů od lidí. Moc si toho vážím, protože vidím, jakou velkou podporu od nich mám. I kdybych k tomuto titulu například získala ještě první místo, tak sympatie pro mě stejně bude znamenat víc," přiznává.

Jednu z cen, kterou si odnesla, byl i zájezd do Paříže. „Moc mě potěšil. Už vím, koho si přesně vezmu. Moje babička se tam vždycky chtěla podívat. Díky výhře jí ten sen můžu splnit," usmívá se soutěžící, které je modeling koníčkem.

I nadále chce mladá Břeclavanka soutěžit. „Baví mě to a naplňuje. Mým hnacím motorem jsou rodiče a přítel. Mám v nich neskutečně velkou podporu. Navíc bych místo ve vitríně určitě aspoň ještě na jednu korunku našla," směje se čerstvá miss sympatie.

Autor: Aneta Beránková

Čtěte více
Přihlašení / Registrace

nebo

Registrace
Zapomenuté heslo ?


Speciály
Šmuclerová

Šmuclerová

PhDr. Libuše Šmuclerová vede v současné době největší vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. Po studiích pracovala v tehdejší Československé televizi. Po té přešla do TV Nova, kde působila ... čtěte hned

Tamara

Tamara

Tamara Kotvalová je majitelkou a jednatelkou společnosti Carollinum, která na českém trhu patří mezi přední hráče v oblasti prodeje luxusního zboží se zaměřením na hodinky, šperky, psací potřeby, ... čtěte hned

POZOR! Velký casting na celoroční spolupráci s časopisem PLAYBOY

POZOR! Velký casting na celoroční spolupráci s časopisem PLAYBOY

Na základě velmi úspěšné spolupráce v průběhu uplynulých měsíců získala agentura Fashion Models dlouhodobý kontrakt  s časopisem PLAYBOY ČR. čtěte hned

Založili jsme charitativní projekt Fashion Models Charity

Založili jsme charitativní projekt Fashion Models Charity

Vedení společnosti Fashion Models se rozhodlo založit charitativní projekt Fashion Models Charity. Od 10. května 2013 věnuje 5% z každé zakázky na dobročinné účely.  čtěte hned